Poplivejte Paroubka. Zaplatí vám 200 Kč

Pay per post se v Čechách dostává do další dimenze. Už není jen levným způsobem na získávání nepříliš kvalitních odkazů na nepříliš kvalitních rychlokvašných webech, stává se i součástí politického marketingu. Jako první se toho chopila ODS, když si zadala do jednoho z PPP systémů poptávku na článek propagující soutěž probíhající na stránkách CSSD proti vám.

V článku vyzývá ODS autory k odkazování na stránku s vložením vzkazu Jiřími Paroubkovi „co si myslíš o jeho populismu“. Pozitivní na celí věci je, že si ODS nepřeje, aby byl článek neutrální nebo pozitivní, stačí prý, nebude-li agresivní. Jak se zdá, agresivita se v ODS ode dneška nevede. Zadavateli je jedno, jak je článek dlouhy, hlavně musí obsahovat klíčová slova jako ČSSD a ČSSD proti Vám, s tím, že v článku by měly být celkem tři odkazy směrující na stránky antiparoubkovských stránek cssdprotivam.cz. Za to všechno si vyděláte 200 korun. No, kdo by to nebral…

2 komentáře: „Poplivejte Paroubka. Zaplatí vám 200 Kč

 • avatar
  28. 4. 2010 (08:49)
  Trvalý odkaz

  To mi nepříjde moc etická technika, ale v politice se asi není čemu divit. Není znám kolik byl ten limit inzerenta?

  Reagovat
 • avatar
  30. 3. 2010 (19:50)
  Trvalý odkaz

  Dovolím si doplnit to, že na „nejmenovaném pay-per-post systému“ šla tahle nabídka na dračku a již po několika hodinách od zveřejnění byla stažena pro vyčerpání limitu inzerenta.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web vyrobili ve Webklient.cz