Poplivejte Paroubka. Zaplatí vám 200 Kč

Pay per post se v Čechách dostává do další dimenze. Už není jen levným způsobem na získávání nepříliš kvalitních odkazů na nepříliš kvalitních rychlokvašných webech, stává se i součástí politického marketingu. Jako první se toho chopila ODS, když si zadala do jednoho z PPP systémů poptávku na článek propagující soutěž probíhající na stránkách CSSD proti vám.

V článku vyzývá ODS autory k odkazování na stránku s vložením vzkazu Jiřími Paroubkovi “co si myslíš o jeho populismu”. Pozitivní na celí věci je, že si ODS nepřeje, aby byl článek neutrální nebo pozitivní, stačí prý, nebude-li agresivní. Jak se zdá, agresivita se v ODS ode dneška nevede. Zadavateli je jedno, jak je článek dlouhy, hlavně musí obsahovat klíčová slova jako ČSSD a ČSSD proti Vám, s tím, že v článku by měly být celkem tři odkazy směrující na stránky antiparoubkovských stránek cssdprotivam.cz. Za to všechno si vyděláte 200 korun. No, kdo by to nebral…

2 názory na “Poplivejte Paroubka. Zaplatí vám 200 Kč”

  1. Dovolím si doplnit to, že na “nejmenovaném pay-per-post systému” šla tahle nabídka na dračku a již po několika hodinách od zveřejnění byla stažena pro vyčerpání limitu inzerenta.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient