Kontakt

UPOZORNĚNÍ: Pokud hledáte informace o firmě REGISTRACE INTERNETOVÝCH DOMÉN, netelefonujte mi, nemám s touto firmou nic společného, vše podstatné naleznete je zde

Jak mne nejrychleji kontaktujete?

Mailem. Telefon na mne je sice k nalezení, je však pravděpodobné, že pokud nemám vaše telefonní číslo již v adresáři, nebudu na neznámé číslo reagovat. Pokud vaše číslo identifikuji, nemusím na něj ihned odpovědět, je ale pravděpodobné, že se vám v dohledné době ozvu, obvykle týž nebo následující pracovní den. Skrytá telefonní čísla nezvedám.

Níže uvádím několik okolností, kdy a jak mne lze kontaktovat:

Možnost 1: Placená konzultace.

Popište prosím podrobně, co konkrétně očekáváte od konzultace, jakou variantu si vybíráte a kdy by vám vyhovoval termín, na adresu:

konzultace

Možnost 2: Chcete, abych přednášel na vaší akci.

Napište mi termín vaší akce, pošlete prosím link na www stránky a rád se dozvím i jací další specialisté budou na akci přednášet. Tento typ zpráv prosím zasílejte na:

přednáška

Možnost 3: Rozhovor pro média.

Své otázky prosím zašlete na adresu:

rozhovor

Možnost 4: Email se týká služeb některé z mých firem.

V takovém případě bude předán kompetentním pracovníkům na mailové adrese:

firma

Nesnažte se mne prosím zastihnout jiným způsobem či opakovaným zasíláním emailových zpráv.

K tomuto opatření minimalizovat emailovou komunikaci, stejně jako komunikaci na sociálních sítích, jsem dospěl z důvodu potřeby věnovat maximum možného času hluboké práci a neustálé kontrolování došlé pošty a odpovídání na emaily, nepatří proto mezi mé priority. Děkuji za pochopení.

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient