Najměte si mne

Čas od času potřebuje každý trochu poradit. Každý občas potřebuje radu na míru, třeba když spuštíte nový eshop, nejste si jisti s nabídkou služeb, zaznamenali jste náhlý propad návštěvnosti nebo vaše stránky zmizely z výsledků hledání.

A tak jdete na Internet a hledáte a hledáte… Všechny ty informace kolem, často protichůdné, vám v hlavě udělají ještě větší zmatek. V takovém případě je osobní rada nebo konzultace od skutečného odborníka se zkušenostmi to, co vám může opravdu POMOCI.

Individuální konzultace vycházející z vašich potřeb, přestože nemusí na první pohled vypadat jako nejlevnější věc, se tak často stane dobrou investicí. Ušetříte peníze za chyby, kterých se již nedopustíte a dostanete návod, jak zlepšit, to, co se kazí nebo nefunguje.

Jaké zkušenosti se mnou mají ostatní klienti?

“S Michalem Kubíčkem jsem konzultoval prezentaci Kofoly na Internetu a propagaci značky na Facebooku. Získal jsme cenné rady a inspiraci v tom, jak by mohla Kofola zapojit komunikovat se zákazníky a jak zvyšovat jejich loajalitu vůči značce. Dosavadní spolupráce je pro nás přínosná…”

Jannis Samaras
předseda představenstva a spolumajitel Kofoly

Přečetla jsem si nejprve autorskou knihu o SEO od pana Kubíčka, která i mne – laika – velmi nadchla a následně jsem jej kontaktovala ohledně mého nového eshopu, který byl stále na zadních pozicích ve vyhledavačích. V průběhu 2-3 měsíců byl eshop na prvních stránkách ve vyhledavačích na veškerá klíčová slova. Velice se vážím naší spolupráce.”

Lucie Meisnerová
majitelka eshopu se šperky a bižuterií

Díky panu Kubíčkovi se nám podařilo značně posunout řadu našich stránek v SEO a zvýšit tak podíl návštěvnosti z vyhledávačů. Cenné byly také rady v oblasti copywritingu a tvorby nových webů, určených právě zejména ke zlepšení SEO. Spolupráce s panem Kubíčkem je vždy velmi operativní a díky jeho kreativitě jsme mohli zrealizovat i některé nestandardní, ale za to velmi účinné aktivity.“

Petr Vyhlídal
 manager největšího obchodníka s ojetými vozy v ČR

Jak vám umím pomoci?

  • analyzuji váš web nebo eshop z hlediska vyhledávačů a navrhnu zlepšení indexace
  • projdu si vaše stránky jako návštěvník, zákazník a poradím, jak by šly změnit k lepšímu
  • navrhnu opatření, díky nimž se váš web stane pro zákazníky zajímavajším a především vám bude více vydělávat
  • poradím, jak zvýšit návštěvnost vaších stránek nebo eshopu
  • ukážu vám, jak zvýšit loajalitu návštěvníků a jak je můžete přesvědčit, aby u vás utráceli ještě víc
  • najdeme společně chyby, kterých se při svém podnikání an Internetu dopouštíte a připravím vám plán, jak se jim do budoucna vyhnout

Proč bych si měl/a nechat radit právě od Michala?

Na Internetu se pohybuji od konce devadesátých let. Již v roce 2001 jsem začal provozovat svůj první komerční projekt. Za dobu svého podnikání na Internetu jsem provozoval vlastní eshopy, prodával služby i zboží, provozoval nejrůznější typy stránek a webů. Řada z nich úspěšně funguje do dnešního dne a vytváří mi tak neustálý zdroj pasivního příjmu. Další weby jsem v výhodně prodal investorům a zmnohonásobil během provozu jejich hodnotu. Mnohokrát jsem se spálil a jako každý podnikatel jsem dělal chyby. Také jsem viděl, co nefunguje a co naopak funguje velmi dobře.

Mám zkušenosti a s těmi se umím podělit s okolím (nakonec o SEO jsem napsal dvě knihy a jeden e-book, a o internetovém marketingu a optimalizaci pro vyhledávače přednáším nejen v ČR, ale i v zahraničí).

Se svými zkušenostmi se mohu podělit i s vámi.

Kolik to stojí?

Konzultace START1 – 1,5 hodiny
Vhodné pro: úvod do problematiky, pokud začínáte a potřebujete poradit, vysvětlení pojmů, nevíte si rady a chcete porozumět
4.500 Kč
On-line konzultace1 – 3 hodiny
Probíhá obvykle přes Google Meet, s možností sdílet obrazovku a probrání témat z pohodlí domova či kanceláře)
2000 Kč/hod
Konzultace DETAIL1,5 – 3 hodiny
Ideální pro: detailní vysvětlení, indivduální rady a tipy, probereme si vše na případech z praxe)
6.000 Kč
Konzultace + analýza2 – 4 hodiny konzultace + 5 – 8 hodin analýzy
Když potřebujete: detailně poradit s projektem, webem, eshopem atd., vypracovat analýzu – např. srovnání s konkurencí, podklady pro návrh webu, analýzu prostředí, vaší situace vy vyhledávačích, analýzu návštěvnosti atd.
12.000 Kč

Konzultace obvykle probíhají v Ostravě nebo v Karviné. Pokud jste ještě v Ostravě nebo v Karviné nebyli, vězte, že pověst, kterou tato města mají, je mnohem horší, než jaká je skutečnost. Výjimečně se můžeme setkat i v Praze nebo v Brně, jezdím tím směrem cca 2-3x do roka. Případně se můžeme potkat i kdekoli jinde, např. u vás ve firmě, k ceně konzultace však je třeba připočíst dopravné 20,-/km (počítáno z Ostravy). Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Konzultace mohou fungovat i online – výhodou je možnost sdílení obrazovky. On-line konzultace je možno dohodnout nejenom v pracovní dny, ale i v odpoledních hodinách nebo o víkendu.

Jak si mne můžete najmout? Kontaktujte mne na adrese:

konzultace
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz