Domény

Registrace internetových domén s. r. o. prodává cizí domény

Pokračování minulého článku o tom, jak se bránit vychytralým prodejcům předražených domén, má nečekané pokračování. Firma Registrace internetových domén s. r. o. se snaží mému klientovi prodat doménu, která jim nepatří a ani patřit nemůže. Je totiž již registrována. Mnou. Jak to jenom nazvat? Podvod, poškozování cizích práv? S tím ať si poradí státní zástupce a policie.

Registrace internetových domén s. r. o. prodává cizí domény celý článek »

Česká doménová centrála, Registrace internetových domén, Altea Europe: Jak se jim bránit?

Jen jsem odběhl se synem na záchod, nevzal si s sebou telefon, a mého zákazníka to stálo málem 30.000 korun. Tolik si totiž často cení nákladů na vymáhání pohledávek vymáhačské firmy ALTEA EUROPE, kterou si najímá nechvalně proslulá Česká doménová centrála, Registrace internetových domén a jí podobní “obchodníci” s doménami. Jak vše vzniklo?

Česká doménová centrála, Registrace internetových domén, Altea Europe: Jak se jim bránit? celý článek »

Pozor na telefonáty od “registrátorů” domén

Pokud se pohybujete v IT branži, určitě jste se s nimi už potkali. K vám do firmy nebo vašim zákazníkům zavolal milý ženský hlas (v našem případě z telefonního čísla 222363105), představili se jako registrátor domén, registrace internetových domén, doménové centrum, česká centrála domén, doménový registr, česká doménová centrála a podobně oficiálně znějící název s

Pozor na telefonáty od “registrátorů” domén celý článek »

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient