Registrace internetových domén s. r. o. prodává cizí domény

Pokračování minulého článku o tom, jak se bránit vychytralým prodejcům předražených domén, má nečekané pokračování. Firma Registrace internetových domén s. r. o. se snaží mému klientovi prodat doménu, která jim nepatří a ani patřit nemůže. Je totiž již registrována. Mnou. Jak to jenom nazvat? Podvod, poškozování cizích práv? S tím ať si poradí státní zástupce a policie.

Snažit se někomu prodat cizí doménu, je jakoby se snažil někdo prodat cizí auto, dům nebo cokoli jiného. Vyčůránci z Registrace internetových domén s. r. o. nejenom, že nepřiměřeným způsobem tlačí na neznalé podnikatele, ale i zástupce obcí a institucí, ale ještě jsou schopni otevřeně lhát a to i písemně. Viz mail, který přišel po povedeném telefonátu mému klientovi:

Vážený pane ******,
děkujeme Vám za Vaši registraci!
Registrovali jsme Vám následující doménu: 
www.**********.com

Doména bude během 24 hodin aktivována a přesměrována na Vaše domovské stránky.
Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem info@regid.cz.Fakturu naleznete v příloze, pokud pořebujete pro Vaší evidenci originál faktury s razítkem a s podpisem, tak nám prosím dejte vědět a my Vám jej rádi zašleme.S přátelským pozdravemAlena Tichá

Registrace internetových domén s. r. o.
Kubánské náměstí 1391/11
101 00 Praha 10 – Vinohrady
IČ:  24755206
DIČ: CZ24755206
Tel.: 222 363 105
Webová stránka: regid.cz
Fax: 222364047
Mail: info@regid.cz

 

No a v příloze samozřejmě faktura, kde je upřesněno, že cena zahrnuje:

 • Registraci domény/domén
 • První roční poplatek za registrační období (od-do):
 • Správu domény/domén
 • Přesměrování na domovské stránky: www.*******.cz
 • Technickou podporu
 • Upozornění na expiraci

+ upozornění, že “V následujícím roce činí roční udržovací poplatek za jedno doménové jméno 599 Kč bez DPH”

Uvidíme, jak bude nyní firma postupovat, pokusí se po logické neúhradě ze strany klienta vylhanou a podvodnou pohledávku předat vymahačské agentuře ALTEA EUROPE, která následně podnikatelům vyhrožuje  až insolvenčním řízením, pokud nezaplatí pohledávku s příslušenstvím, které v tu dobu činí až 30.000 korun…?

Počkáme si.

A opět rada na závěr: Pokud vám právě teď volali podobní chytráci, neváhejte a doménu, kterou jste jim “odsouhlasili”  si co nejdřív registrujte u skutečného a akreditovaného registrátora, u nás např. Subreg.cz, k okamžité regostraci vám stačí účet paypal nebo kreditka. Anebo kontaktujte neprodleně někoho, kdo má u podobných firem přednabitý kredit. registrace pak trvá jen několik málo minut.

Ověřte si, zda podvodníci již vaši doménu neregistrovali.

Čtete také:

27 názorů na “Registrace internetových domén s. r. o. prodává cizí domény”

 1. V obchodním rejstříku jsem zjistila, že tam nevkládají výroční zprávy. Když to nahlásite obchodnímu soudu, je za to pokuta až 100000…

 2. Vyzývám všechny poškozené, kteří se stali obětí firmy Registrace internetových domén s.r.o. Kubánské náměstí 1391/11, Praha 10 ke společnému podání trestního oznámení na Policii ČR, pro podvodné jednání v podnikání.

  1. Vilém Skalický

   Paní Žabková, já se připojil ke kolektivnímu podání trestního oznámení na zmiňovanou firmu asi před rokem a půl. Bohužel PČR nás poškozené po čase obeslala s vyjádřením, že tresný čin podvodu je v tomto případě těžko prokazatelný. Takže jsem stále na mrtvém bodě. Od smlouvy jsem chtěl odstoupit již ten den, kdy jsem zjistil, že jsem byl podveden. Bohužel jsem se nedovolal telefonicky a na písemnou formu nikdo nereagoval. Teď mi přišla výzva od vymahačů k zaplacení. Jsem moc “rád”, že poctivě podnikám v ČR

   1. Vilém Skalický

    Zdravím všechny, kteří naletěli stejně jako já. Má někdo zkušenost se soudním sporem v diskutované kauze? Prosím o nějakou informaci, jak tyto soudní spory u soudy dopadly? Díky za info

    1. Vilém Skalický

     Problém mají asi v tom, že se jim to nechtělo důkladně vyřešit.
     Můžu Vám na Váš email zaslat naskenované vyjádření PČR

  2. Pavel Jedovnický

   Paní Žabková, rád se připojím ke kolektivnímu podání trestního oznámení na zmiňovanou firmu .
   V květnu to bude rok,co ráno před osmou hodinou zavolali mému tátovi-ročník narození 1938-a on jim rozespalý všechno odsouhlasil.
   Ještě ten den jsem napsal písemnou výpověď,ale vypovědět NIC NELZE.
   Nezaplatili jsme nic a včera se ozvala vymahačská firma-www.alteaeurope.com- a poslali nám nahrávku jako důkaz.Je tam přesně slyšet rozespalého tátu a ráznou dámu,která po slově ANO,praštila telefonem.
   NIC jim NEZAPLATÍM!!!
   Napište,prosím,co je potřeba udělat pro kolektivní podání trestního oznámení .
   S pozdravem
   Pavel Jedovnický

  3. Dobrý den, také jsem naletěl na internetové domény s.r.o., dnes nám přišla druhá upomínka a jsem z toho dost špatný. Fakturu ve výši 24 193,95Kč budu muset zaplatit ze svého. Dnes jsem našel pořad o doménách na černých ovcích a z té relace vyplívá, že žádná obrana neexistuje. NEBO ANO

  4. Dobrý den paní Žabková,
   chtěli bychom se připojit k podání společnému trestnímu oznámení, neboť jsme v tom taky.
   Napište mi info kam a email.
   děkuji –
   Nováková

  5. H.Hájková

   Také patříme k podvedeným. Rádi bychom se připojili ke kolektivní žalobě. Můžete zde, prosím, uvést nějaký stručný návod jak postupovat?

   Děkuji.

 3. Zdravím všechny, právě mi taky telefonovali. Včera mi volali, ale neměl jsem čas a odkázal je na dnešek. Volali a když jsem se jich psal co nabízejí a za jaké ceny a že jsou předražení a že jejich hovor si nahrávám rychle hovor ukončil se slovy, že nesouhlasí s nahráváním. Taky tvrdili že si někdo chce u nich zaregistrovat stejnou doménu jako máme my, ale .eu, .com, atd.. a že jsou dokonce ze stejného města.
  POZOR NA NĚ. VOLALI Z ČÍSLA 212243091

 4. Lucie Petříková

  Dobrý den mám stejnou zkušenost ,bohužel jsem naletěla a mám vztek.Uvedené čísla na webu nefungují .Čislo ,ze kterého volali je mimo provoz .Faktura nejde vytisknout.Nemám slov ,přidám se ke stěžovatelům .

 5. Dobrý den,
  musím se připojit k diskuzi, je neuvěřitelné, co je to za podvodníky. Minulý rok to zkoušely u nás ve firmě, že si někdo chce zaregistrovat naši doménu a že ať si honem koupíme ostatní domény, které ještě nepoužíváme. Neuvěřitelně výhodná cena 3.999,– bez DPH x 5, takže krásných skoro 25.000,– s DPH. Poslala jsem je k šípku, ale oni se nedali odradit a bohužel kontaktovali našeho majitele firmy, který jim na to skočil a uzavřel s nimi “ústní smlouvu”. A následující postup přesně podle příspěvků tady….Vážená paní, konzultovala jsem vaši žádost o zrušení s mým nadřízeným…..bla,bla,bla
  S přátelským pozdravem Alena Tichá
  A samozřejmě nic zrušit nemůžete, musíte zaplatit, jinak to budou soudně vymáhat atd….
  Takže doufám, že se najde dostatek poškozených a už jim konečně tyhle podivné praktiky a obohacování se skončí!!!

 6. Dobrý den,

  jak tento případ dopadl? Právě to řeším pro příbuznou – poslali ji fakturu za 24 000 Kč. Díky za info.

  Vladislav

 7. Pingback: Registrace internetových domén s. r. o. prodává cizí domény | RSS ze světa

 8. email co poslou, kdyz clovek chce stornovat fakturu:

  Vážený pane Xxxx,

  konzultovala jsem Vaší žádost o zrušení registrace domén s mým nadřízeným.
  Bohužel nemůžeme Vaší žádosti vyhovět, protože registrace byla provedena na podkladě platně uzavřené smlouvy ze dne 7. 5. 2014. Dovoluji si Vás upozornit na skutečnost, že se nejedná o spotřebitelský vztah, ale o smluvní vztah mezi podnikateli, přičemž si smluvní strany v předmětné smlouvě výslovně ujednaly nemožnost odstoupení od smlouvy. Se všemi podmínkami jste byli řádně seznámeni, a to i včetně nemožnosti odstoupit od uzavřené smlouvy a s těmito jste souhlasili. Smlouva o registraci internetových domén tak byla platně uzavřena a stala se účinnou. Na základě této smlouvy, která je Vám na vyžádání k dispozici, Vám z naší strany bylo poskytnuto plnění, a to provedení registrace příslušných internetových domén. Registrací internetových domén Vám tedy vznikla povinnost nám uhradit sjednanou cenu za provedenou registraci. Smlouva o registraci internetových domén byla sjednána na dobu určitou, a to na jeden rok.
  Expirace vašich domén bude dne 7. 5. 2015, jestliže si po tomto datu nebudete přát domény déle vlastnit, tak nebudeme registraci obnovovat.
  Do této doby, Vám zůstávají domény samozřejmě registrovány pro Vaši společnost, s funkčním přesměrováním na domovské stránky.

  S přátelským pozdravem
  Alena Tichá

  Registrace internetových domén s. r. o.
  Kubánské náměstí 1391/11
  100 00 Praha 10 – Vinohrady
  IČ: 24755206
  DIČ: CZ 24755206
  Tel.: 222 363 105
  Webová stránka: regid.cz
  Fax: 222364047
  Mail: info@regid.cz

 9. Pozor na tuto firmu. Nabízí předražené služby a odstoupení od smlouvy není možné. Styl – někdo si u nás chce zaregistrovat doménu přibližně názvu vašeho podniku. Vás to tím určitě poškodí, takže mi rychle řekněte, zda tuto doménu chcete vy. Pokud řeknete ano, mají to nahrané na telefonu a už v tom lítáte. Pátrala jsem po internetu, zjistěte si, kdo je majitelem firmy a zkušenosti s touto firmou. tel na registraci internetových domén, ze kterého volají je 212244072 (samozřejmě mají i další). Takže nenechte se napálit

 10. Pozor taky na http://www.servisdomen.cz. Volaji a nabízejí volné varianty Vaší domény za dost drahé registrační poplatky. Nabízí registraci a správu DNS ale nejsou registrátory CZ_NIC. Samotným registrátorem domény servisdomen.cz je WEB4U.

  1. Dobry den,

   nechci zde nikoho napadat, ovsem nase sluzby se rozhodne neradi mezi ty predrazene. V minulosti predrazene registrace domén a pod natlakem provadela tzv. Domenová Centrálá.

   Nas kolektiv provadi jednoduche analyzy domen, ktere pak na zaklade aktivniho telemarketingu nabizi za castky, ktere jsou danne nasimi naklady. V hovorech vzdy presne vysvetlime klientovi problematiku. Na klienta netlacime a nepodavame lzive informace.

   Domena = sluzba, tedy ceny za registraci se mohou u ruznych spolecnosti vyrazne lisit.

   Napriklad registrator Media4Web (media4web.cz) dnes nabizi Ceske domeny za castku 450,– Kc bez DPH, tedy 540,– Kc s DPH.

   Pokud se podivate na nase stranky, zjistite, ze cena domeny 490,– Kc plati pouze za predpokladu, ze klient nema u naseho kolektivu webhostingove sluzby. V opacnem pripade prodavame domeny za castku 299,– kc (konecna cena).

   Autora tohoto prispevku bych poprosil se nejprve zamyslet nad vsemi okolnostmi + podivat se na nase sluzby.

   Dekuji za Vas cas Miroslav Špaček

 11. Tomáš Bednár

  Jeden případ uhrají na omyl. Bylo by potřeba sehnat více poškozených a předat to nějakému schopnému policejnímu útvaru, co se jen nebude zmateně drbat za uchem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient