Jak dostat na Facebook odkazy bez nofollow

Jednoduchý fígl, jak na FB stránky dostat odkazy bez atributu nofollow: Otevřete si svou Facebook stránku a otevřete si editaci stránky. Narolujte na záložku Více aplikací a najděte některou z RSS čteček, například Simple RSS nebo Social RSS. Nainstalujte si RSS čtečku do stránky. Vložte RSS zdroj svého blogu. Odkazy získané přes RSS čtečku neobsahují nofollow. Vyzkoušeno na http://www.facebook.com/pages/Brigadysk/174641973368

UPGRADE 14.5.2010: Jak se zdá, podle všeho již FB „chybu“ s nofollow odkazy již odstranil… Tip tedy není aktuální.

17 thoughts on “Jak dostat na Facebook odkazy bez nofollow”

  1. avatar

    Mna by zaujimalo, ci sa s odkazom na facebook tagom iframe delíme i o PR? Na internete som sa docital, ze sa stránka odkazujuca na ine stranky pomocou iframe ramca alebo atributom nofollow sa o pagerank nedeli, je to pravda? Pouzivam program SEO Elite a ten mi ukazuje ze odkazujem na stranku bez nofollow. Myslim ze nofollow nema platnu syntaxu u plavajuceho ramca pomocou paroveho tagu iframe.
    /ospravedlnujem sa za druhy prispevok ale v zatvorkach slovo iframe bolo v tom prvom clanku vynechane/.

  2. avatar

    Mna by zaujimalo, ci sa s odkazom na facebook tagom delíme i o PR? Na internete som sa docital, ze sa stránka odkazujuca na ine stranky pomocou alebo atributom nofollow sa o pagerank nedeli, je to pravda? Pouzivam program SEO Elite a ten mi ukazuje ze odkazujem na stranku bez nofollow. Myslim ze nofollow nema platnu syntaxu u plavajuceho ramca pomocou paroveho tagu .

  3. Pingback: 1. zprávy » Michal Kubíček // Jak dostat na Facebook odkazy bez nofollow

Napsat komentář