Jak dostat na Facebook odkazy bez nofollow

Jednoduchý fígl, jak na FB stránky dostat odkazy bez atributu nofollow: Otevřete si svou Facebook stránku a otevřete si editaci stránky. Narolujte na záložku Více aplikací a najděte některou z RSS čteček, například Simple RSS nebo Social RSS. Nainstalujte si RSS čtečku do stránky. Vložte RSS zdroj svého blogu. Odkazy získané přes RSS čtečku neobsahují nofollow. Vyzkoušeno na http://www.facebook.com/pages/Brigadysk/174641973368

UPGRADE 14.5.2010: Jak se zdá, podle všeho již FB “chybu” s nofollow odkazy již odstranil… Tip tedy není aktuální.

17 názorů na “Jak dostat na Facebook odkazy bez nofollow”

  1. Mna by zaujimalo, ci sa s odkazom na facebook tagom iframe delíme i o PR? Na internete som sa docital, ze sa stránka odkazujuca na ine stranky pomocou iframe ramca alebo atributom nofollow sa o pagerank nedeli, je to pravda? Pouzivam program SEO Elite a ten mi ukazuje ze odkazujem na stranku bez nofollow. Myslim ze nofollow nema platnu syntaxu u plavajuceho ramca pomocou paroveho tagu iframe.
    /ospravedlnujem sa za druhy prispevok ale v zatvorkach slovo iframe bolo v tom prvom clanku vynechane/.

  2. Mna by zaujimalo, ci sa s odkazom na facebook tagom delíme i o PR? Na internete som sa docital, ze sa stránka odkazujuca na ine stranky pomocou alebo atributom nofollow sa o pagerank nedeli, je to pravda? Pouzivam program SEO Elite a ten mi ukazuje ze odkazujem na stranku bez nofollow. Myslim ze nofollow nema platnu syntaxu u plavajuceho ramca pomocou paroveho tagu .

  3. Dá se tohle aplikovat i na osobní profil nebo jenom na fanpage a skupiny? Nemůžu na to přijít, poraďte prosím. Díky

  4. Pingback: 1. zprávy » Michal Kubíček // Jak dostat na Facebook odkazy bez nofollow

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek
Web spravuje Webklient