Jak si (ne)nechat hacknout WordPress stránky (přednáška z Webexpo 2014)

Co může udělat majitel webu jako běžný uživatel stránek na platformě WordPress pro to, aby se nestal obětí úspěšného útoku hackerů, jak co nejjednodušším způsobem ochránit své stránky před útoky malware, spambotů a další škodlivé havěti. Ukázky z praxe a více či méně úspěšné příběhy o tom, co se může stát, když… – tolik anotace přednášky, kterou jsem měl 14.9.2014 v rámci konference Webexpo 2014.

K přednášce patří i dva odkazy, a to na wp-config tahák a vytuněný htaccess.

Vy, kdo na přednášce byli anebo prostě jen chtějí udělat dobrý skutek, mne můžete ohodnotit zde. Mj. za to můžete získat zajímavé knihy:-) Platí bohužel jen pro přihlášené. Ti ostatní mohou komentovat dole pod článkem…

1 názor na “Jak si (ne)nechat hacknout WordPress stránky (přednáška z Webexpo 2014)”

  1. Zdravím,
    chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste na svých stránkách zveřejnil prezentaci i pro ty, kdo Webexpo 2014. Sice je Váš článek už staršího data, nicméně pro mě je stále aktuální, a za tipy v něm Vám děkuji. Mám také svůj web postavený na WordPressu, takže uvedené tipy vyzkouším, a pokud bude zájem, poreferuji, jak moje snažení dopadlo ;) (pozn. ve WordPressu jsem začátečník). Přeji krásný den.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient